Kõige fännamise foorum.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõige fännamise foorum.

Leiad oma nurgakese siin. Ükskõik, mida fännad/armastad!
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Loetud mangad.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Ashi
Algaja
Algaja
Ashi


Female
Postituste arv : 49
Age : 32
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 2:12 pm

Mida oled lugenud? Kas meeldis? Kes meeldis? Ja miks? Mida soovitaksid inimestel lugeda?

Ise soovitaksin kõigile CLAMPi 'Tsubasat' Uurige ise lingist, mis ta selline on. Ja juhul, kui keegi on seda lugenud, siis Fai ja Kurogane on lahedad. : D
Tagasi üles Go down
Sign3
Väike fänn.
Väike fänn.
Sign3


Female
Postituste arv : 131
Age : 30
Asukoht : Viljandi
Registration date : 25/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 2:42 pm

Haha, mulle manga ka ei meeldi. (:
Tagasi üles Go down
http://www.alagaesia0.proboards60.com
Ashi
Algaja
Algaja
Ashi


Female
Postituste arv : 49
Age : 32
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 2:58 pm

Põhjenda ka, siis on lõbusam.
Tagasi üles Go down
Sign3
Väike fänn.
Väike fänn.
Sign3


Female
Postituste arv : 131
Age : 30
Asukoht : Viljandi
Registration date : 25/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 2:59 pm

Lihtsalt, ma ei tea. Pole sellega eriti kokku puutunud, sest mind ei huvita üldse.
Tagasi üles Go down
http://www.alagaesia0.proboards60.com
Gerda
Admin
Gerda


Female
Postituste arv : 218
Age : 31
Registration date : 24/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 3:01 pm

Love Hina't olen vol kahe pooleni lugenud. xD Praegu on pooleli "Model" suht hea ja selline...põnev. : D
Tagasi üles Go down
https://kfffoorum.forum.co.ee
Lorena
Väike fänn.
Väike fänn.
Lorena


Female
Postituste arv : 122
Age : 29
Asukoht : Sindi
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 7:21 pm

Kus te neid manga värke saate? Loeksin isegi läbi....aga kuskil raamatukogus ja sellistes kohtades ju mangaga kokkupuutuvaid asju ei ole....või on?
Tagasi üles Go down
Gerda
Admin
Gerda


Female
Postituste arv : 218
Age : 31
Registration date : 24/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 7:44 pm

www.anime-eden.com
Seal on olemas. Hästi palju veel. : P
Tagasi üles Go down
https://kfffoorum.forum.co.ee
Lorena
Väike fänn.
Väike fänn.
Lorena


Female
Postituste arv : 122
Age : 29
Asukoht : Sindi
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 7:46 pm

Kuhu ma vajutama pean?
Tagasi üles Go down
Ashi
Algaja
Algaja
Ashi


Female
Postituste arv : 49
Age : 32
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 8:55 pm

Ehm, mine näiteks Apollosse, seal müüakse suht palju mangasid.
Tagasi üles Go down
Lorena
Väike fänn.
Väike fänn.
Lorena


Female
Postituste arv : 122
Age : 29
Asukoht : Sindi
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 9:44 am

Ma arvan, et ma võtan arvutist....tuleb odavam!
Tagasi üles Go down
Sign3
Väike fänn.
Väike fänn.
Sign3


Female
Postituste arv : 131
Age : 30
Asukoht : Viljandi
Registration date : 25/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 9:46 am

Ma isegi mõtlesin mõne läbi lugeda, mis siis, et mingit suurt vaimustust pole, kuid kui nüüd järele mõelda, siis ma ikka ei viitsi. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.alagaesia0.proboards60.com
Lorena
Väike fänn.
Väike fänn.
Lorena


Female
Postituste arv : 122
Age : 29
Asukoht : Sindi
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 9:52 am

Ma arvan, et ma siiski loen mõne....kuulge kas see manga on koomiksite sarnane vms.?
Tagasi üles Go down
Ashi
Algaja
Algaja
Ashi


Female
Postituste arv : 49
Age : 32
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 10:00 am

Lorena kirjutas:
Ma arvan, et ma võtan arvutist....tuleb odavam!

Mkay, ise tead. Lihtsalt manga on nii imelik raamat, et õige feelingu saab ikkagi kätte minu meelest ainult teda käes hoides ja ise füüsiliselt lehti pöörates. Aga mulle meeldib üldse asju füüsiliselt omada, nii et võib-olla on asi ainult minus. Ja ma eelistan arvutist lugemisele ikka seda päris lugemist ka.

Nojah, manga on umbes nagu koomiks, kuigi mina leian, et tema kohta 'koomiks' öelda on natuke solvav. Tegelikult on mangas peaaegu alati vägagi kompetentne storyline. Põhimõtteliselt võib öelda, et raamat nagu raamat ikka, ainult et lugu on kujutatud piltlikul teel. Kui on ilusti joonistatud manga, millel on ka hea plot ja lahedad tegelased, siis selle lugemine on minu jaoks vähemalt räigelt suur nauding. Ja mangat lugedes tuleb raamat tagurpidi kätte võtta, see on ka üks lahe erinevus. See on traditsiooniline manga lugemise vorm.
Tagasi üles Go down
Annna
Algaja
Algaja
Annna


Female
Postituste arv : 95
Age : 30
Registration date : 25/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 11:39 am

Lorena kirjutas:
Kuhu ma vajutama pean?
*kordab samu sõnu*
Tagasi üles Go down
http://kofoorum.editboard.com
Ashi
Algaja
Algaja
Ashi


Female
Postituste arv : 49
Age : 32
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 1:28 pm

Äkki üritaks vajutada nupkestele "manga" -> "series"?
Tagasi üles Go down
Gerda
Admin
Gerda


Female
Postituste arv : 218
Age : 31
Registration date : 24/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 2:01 pm

Jah. Sellesmõttes, et ma mõtlesin, et tellin www.kriso.ee kaudu endale Death Note vol 12-ne. Aga siis ma avastasin, et mul ei ole hetkel raha. Sest ma viisin raamatukokku raamatud tagasi, mille tagastustähtaeg oli juba neli kuud üle läinud. : P
Tagasi üles Go down
https://kfffoorum.forum.co.ee
Ashi
Algaja
Algaja
Ashi


Female
Postituste arv : 49
Age : 32
Registration date : 26/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 2:06 pm

Hm, ma vaatan DNi anime enne ära ja siis üritan ka endale mangasid nihverdada. Praegu ma nihverdan Tsubasat endale igal võimalikul moel, aga küll ma DNi ka kuidagi saan. Palju maksavad nad, kurat. :/ Oh well, mul on ainult 1600 eeku järel ka. ;-; Peab kellegi käest lunima neid.
Tagasi üles Go down
Gerda
Admin
Gerda


Female
Postituste arv : 218
Age : 31
Registration date : 24/05/2007

Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitimePüh Mai 27, 2007 2:21 pm

Nojah. Mul on pangas mingi...44 eeku? xD
Aga kui tunnistusele kõik viied saan, saan isa käest 1000 + siis veel see igakuine 1500. xD
Tagasi üles Go down
https://kfffoorum.forum.co.ee
Sponsored content





Loetud mangad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loetud mangad.   Loetud mangad. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Loetud mangad.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõige fännamise foorum. :: Raamatud. :: Manga.-
Hüppa: